United Nations Maps & Geoservices (1.1.5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Custom
hu: Egyéni

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Token
hu: Vezérjel

en: Default zoom
hu: Alapértelmezés szerinti  nagyítás

en: Maximum zoom
hu: Legnagyobb nagyítás

en: Map type
hu: Térkép típusa
