United Nations Maps & Geoservices (1.1.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Custom
nl: Aangepast

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Default zoom
nl: Standaardzoomniveau

en: Map type
nl: Kaartsoort
