United Nations Maps & Geoservices (2.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Custom
es: Personalizado

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Token
es: Comodín

en: Default zoom
es: Zoom predeterminado

en: Maximum zoom
es: Zoom máximo

en: Map type
es: Tipo de mapa

en: Projection
es: Proyección
