Unified Date (1.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Settings
he: הגדרות

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Max
he: מקסימום

en: About
he: אודות

en: Numeric
he: מספרי

en: - Any -
he: - הכל -

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Bulk update
he: עדכון גורף
