Unified Date (1.0.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Node types
fa: انواع گره

en: About
fa: درباره

en: Numeric
fa: عددی

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Min
fa: حداقل

en: And max
fa: و حداکثر

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).
