Unified Date (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: About
sk: Informácie o

en: Numeric
sk: Číselný

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia
