Unified Date (1.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Settings
uk: Налаштування

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Max
uk: Мах

en: About
uk: Про модуль

en: Numeric
uk: Числовий

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: Та макс

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Exposed
uk: Розкритий

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Min placeholder
uk: Заповнювач мінімуму

en: Max placeholder
uk: Заповнювач максимуму
