Unified Date (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Settings
be: Налады

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
