Unified Date (1.0.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Value
de: Wert

en: Type
de: Typ

en: Settings
de: Einstellungen

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Max
de: Maximum

en: About
de: Über

en: Numeric
de: Numerisch

en: - Any -
de: - Alle -

en: And max
de: Und höchstens

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Exposed
de: Hervorgehoben

en: Bulk update
de: Massenaktualisierung

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
de: %type: @message in %function (Zeile %line in %file).

en: Min placeholder
de: Min. Platzhalter

en: Max placeholder
de: Max. Platzhalter
