Unified Date (1.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: About
gl: Información

en: Numeric
gl: Numérico

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: And max
gl: E máximo

en: Exposed
gl: Exposto

en: Bulk update
gl: Actualización masiva
