Unified Date (1.0.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Max
ja: 最大

en: About
ja: アバウト

en: Numeric
ja: 数値

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Min
ja: 最小

en: And max
ja: および最大

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Exposed
ja: 外部設置

en: Bulk update
ja: 一括更新

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ja: %type: @message (%file の %line 行目 %function 内)

en: Min placeholder
ja: 最小のプレースホルダー

en: Max placeholder
ja: 最大のプレースホルダー
