Unified Date (1.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: - Any -
mr: - काहीही -

en: Min
mr: किमान

en: And max
mr: आणि कमाल
