Unified Date (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Settings
ps: امستنې

en: About
ps: په اړه

en: Numeric
ps: شمېريز

en: - Any -
ps: -هر-
