Unified Date (1.0.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Configurações

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Max
pt: Máx

en: About
pt: Sobre

en: Numeric
pt: Numérico

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Min
pt: Mínimo

en: And max
pt: E máximo

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Exposed
pt: Exposto

en: Bulk update
pt: Atualização em massa

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pt: %type: @message na função %function (linha %line do arquivo %file).

en: Min placeholder
pt: Placeholder min

en: Max placeholder
pt: Placeholder max
