Unified Date (1.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Numeric
cy: Rhifol

en: Min
cy: Isafswm

en: And max
cy: Ac uchafswm
