Unified Date (1.0.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Max
pl: Maksimum

en: About
pl: O stronie

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Min
pl: Minimum

en: And max
pl: i max

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).

en: Min placeholder
pl: Zaślepka dla Minimum

en: Max placeholder
pl: Zaślepka dla Maksimum
