Unified Date (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: About
az: Haqqında

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
