Unified Date (1.0.3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
