Unified Date (1.0.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Max
ca: Màx

en: About
ca: Detalls

en: Numeric
ca: Numèric

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Min
ca: Mínim

en: And max
ca: I màxim

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Exposed
ca: Exposat

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
