Unified Date (1.0.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: About
cs: Popis

en: Numeric
cs: Číselné

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: And max
cs: A maximálně

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
