Unified Date (1.0.3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Max
hu: Legfeljebb

en: About
hu: Leírás

en: Numeric
hu: Szám

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Min
hu: Legkisebb

en: And max
hu: És legnagyobb

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).

en: Min placeholder
hu: Minimum helykitöltője

en: Max placeholder
hu: Maximum helykitöltője
