Unified Date (1.0.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Settings
ro: Setări

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: About
ro: Despre

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: And max
ro: Și max

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Exposed
ro: Expus

en: Bulk update
ro: Actualizare în masă

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ro: %type: @message în %function (linia %line din %file).
