UniOne (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན
