UniOne (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mail
ml: മെയിൽ
