UniOne (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Subject
pt: Assunto

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Mail
pt: Correio

en: Created
pt: Criado

en: From
pt: De

en: API Key
pt: Chave API

en: Engine
pt: Motor

en: Templates
pt: Modelos

en: Tracking
pt: Rastreamento

en: dashboard
pt: painel de controlo
