UniOne (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: From
az: Kimdən
