UniOne (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: From
nl: Van

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Engine
nl: Machine

en: Tracking
nl: Volgen
