UniOne (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: From
oc: De

en: dashboard
oc: tablèu de bòrd
