UniOne (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Mail
ro: E-mail

en: Created
ro: Creat

en: From
ro: De la

en: API Key
ro: Cheie API

en: Templates
ro: Şabloane
