UniOne (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Mail
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: From
cs: Od

en: Tracking
cs: Sledování
