UniOne (1.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Subject
ja: 件名

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Mail
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: From
ja: 送信元

en: Templates
ja: テンプレート

en: Tracking
ja: 追跡中
