UniOne (1.0.0-rc2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: From
ka: ვისგან
