UniOne (1.0.0-rc2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
