UniOne (1.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Subject
ru: Тема

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Mail
ru: Почта

en: Created
ru: Создано

en: From
ru: От

en: API Key
ru: Ключ API

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: Engine
ru: Движок

en: Templates
ru: Шаблоны

en: dashboard
ru: Панель управления
