UniOne (1.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Mail
sk: Pošta

en: Created
sk: Vytvorené

en: From
sk: Od

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Tracking
sk: Sledovanie
