UniOne (1.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Mail
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: From
sv: Från

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Templates
sv: Mallar
