Unique field (8.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Language
ca: Llengua

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: About
ca: Detalls
