Unique field (8.x-2.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Language
it: Lingua

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: About
it: Informazioni
