Unique field (8.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Language
ro: Limba

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: About
ro: Despre
