Unique field (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Language
be: Мова

en: Content type
be: Тып змесціва

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: About
be: Аб
