Unique field (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Language
el: Γλώσσα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: About
el: Περί
