Unique field (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Content type
eu: Eduki mota

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Term Description
eu: Terminoaren deskribapena
