Unique field (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Language
is: Tungumál

en: Content type
is: Efnisgerð

en: User settings
is: Notandastillingar

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: About
is: Um
