Unique field (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Language
pl: Język

en: Node type settings
pl: Ustawienia rodzajów zawartości

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: About
pl: O stronie

en: All nodes
pl: Wszystkie węzły

en: The combination of values from the specified fields must be unique
pl: Kombinacja wartości z określonych pól musi być unikalna.

en: Term Description
pl: Opis terminu
