Unique field (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Term Description
bo: ཐ་སྙད་གསལ་བཤད
