Unique field (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Language
cs: Jazyk

en: Node type settings
cs: Nastavení typu obsahu

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: About
cs: Popis

en: Term Description
cs: Popis termínu
