Unique field (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Language
id: Bahasa

en: Content type
id: Jenis konten

en: User settings
id: Pengaturan pengguna

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: About
id: Tentang
