Unique field (8.x-2.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Language
jv: Basa

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: About
jv: Ngenani
