Unique field (8.x-2.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Language
ku: زمان

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: About
ku: دەربارە
