Unique field (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Language
oc: Lenga

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: User settings
oc: Paramètres dels utilizaires

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: About
oc: A prepaus

en: Term Description
oc: Descripcion del tèrme
